Kaderníctvo 4 HAIR Trnava, Zuzana Ščasná, Milada Podmanická, Dámske a pánske kaderníctvo Trnava 4HAIR, svadobné účesy, spoločenské účesy, dámske účesy, pánske účesy Trnava, vlasy Trnava, strihanie umývanie vlasov Trnava, farbenie melírovanie ondulácia vlasov Trnava, fúkanie kulmovanie vlasov, Kaderníctvo, líčenie, vizážistika, styling kozmetika Trnava, vlasová kozmetika, kadernictva TT, cenník učesov

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Služby

Konzultácia s klientkou
K
omunikácie s klientkou je nášmu kaderníctvu veľmi blízka, snažíme sa vžiť do jej osobnosti, chápať jej zmýšlanie, odhadnúť povahu, túžby a predstavy. Klientky majú veľa možností vo výbere správneho image, v našom salóne im dopomáhame k jeho správnej interpretácii. Ľudovo povedané "Ušijeme Vám image na mieru“.
 
Návrh a tvorba strihu
Pri najdôležitejšom kroku klientky k správnemu výberu strihu sa snažíme vychádzať z jednoduchosti a pohodlia domácej úpravy, ktorá sa odvýja od kvality a objemu vlasov. Takisto na to má vplyv i anatomický tvar hlavy, jej nedostatky i prednosti, ktoré treba vyzdvihnúť. Považujeme za dôležité navrhnut ideálny strih, ktorý musí spĺňať potreby klientky, zvýrazňovať prednosti a vyzdvihovať jej osobnosť.
 

Farbenie a melírovanie
Pri rôznhych druhoch, technikách farbení, prevedenia melírovania, ktoré prevádzame, dbáme o vhodný výber odtieňa, ako i fakt zachovania nenarušených, lesklých vlasov. Či už je to farbenie trvalé, či tón v tóne.
 
Odborné poradenstvo
Po našom posúdení klientky na základe daností typu jej vlasu, jeho špecifickosti je vhodná diagnostika údržby, ako aj pri prípadnej problematickosti, či už vlasu alebo pokožky, formou poradenstva a následného doporučenia.

 

Konečná úprava a finalizácia účesu
Konečná úprava účesu poskytnutá naším salónom zahŕňa: sušenie alebo fúkanie vlasov, žehlenie, ondulovanie, tvorenie do vĺn s aplikáciou stylingových prípravkov. Takisto ponúkame i vyčesanie spoločenského a príležitostného účesu.
 

Regenerácia vlasov
Ponúkame Vám hĺbkové regeneračné ošetrenie vlasov intenzívnymi kationovými aktívnymi substanciami, derivátmi ketamínu, ktoré prenikajú do vnútra vlasu a posilňujú keratínové spoje vlasu, čiže posilňujú vlasovú štruktúru a zvyšujú jeho elasticitu a lesk.
 

 Vizážistika
Naviac je možná i návšteva kaderníctva VIZÁŽISTKOU, ktorá Vám poradí v oblasti koloristiky a vizážistiky.
Pri našej spolupráci si klientky obľúbili
PROGRAM 2 v 1, kde popri účese je Vám urobený v našom salóne i make up !

 

 

Webdesign by JKDesign  |  All rights reserved.

© Copyright 2022  |  Kaderníctvo 4 HAIR