Kaderníctvo 4 HAIR Trnava, Zuzana Ščasná, Milada Podmanická, Dámske a pánske kaderníctvo Trnava 4HAIR, svadobné účesy, spoločenské účesy, dámske účesy, pánske účesy Trnava, vlasy Trnava, strihanie umývanie vlasov Trnava, farbenie melírovanie ondulácia vlasov Trnava, fúkanie kulmovanie vlasov, Kaderníctvo, líčenie, vizážistika, styling kozmetika Trnava, vlasová kozmetika, kadernictva TT, cenník učesov

 

 

 

 

 

 

Facebook Kaderníctvo 4 HAIR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Novinky

 

 

 Profesionálna KOZMETIKA, VIZÁŽISTIKA a LÍČENIE
V ramci našich služieb Vám radi sprostredkujeme v našom kaderníctve aj služby profesionálneho VIZÁŽISTU, KOZMETIKY a LÍČENIA.

 NOVÁ ADRESA kaderníctva 4 HAIR
kadiaľ k nám...Od 28.3.2011 sa na Vás tešíme v nových priestoroch  na adrese Kollárova 5 v Trnave v prízemí budovy autoškoly RM JET oproti železničnej stanici.

 

 

Akcie

PRÍDITE AJ BEZ OBJEDNANIA !
Vďaka rozšíreniu nášho teamu kaderníčkou Miladou Podmanickou (mobil: 0905 587 871), ktorá ponúka okrem kvalitných služieb dámskeho kaderníctva aj služby PÁNSKEHO KADERNÍCTVA Vás môžeme teraz obslúžiť aj BEZ OBJEDNANIA !

DARČEKOVÉ POUKÁŽKY
Darčeková poukážkaPonúkame Vám  DARČEKOVÉ POUKÁŽKY v rôznych hodnotách na rôzne naše kadernícke služby ako ideálny darček ! Urobte radosť svojim blízkym ! 

 

 

 

 

Webdesign by JKDesign  |  All rights reserved.

© Copyright 2018  |  Kaderníctvo 4 HAIR